Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista SQL / Administrator sieci

MOSTVA Sp. z o.o.

Bytom

151 dni temu

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o. z siedzibą w Mszczonowie
zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska pracy:
  • implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie SQL, PL/SQL
  • administrowanie siecią lokalną
  • wsparcie dla użytkowników Centrum Samochodowego
Wymagania:
  • dobra znajomość baz danych ze szczególnym uwzględnieniem MS SQL Server oraz Oracle
  • umiejętność programowania w T-SQL, mile widziana znajomość PL/SQL
  • znajomość systemów operacyjnych Windows oraz pakietów biurowych Office
  • dobra znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem komputerowym oraz sieciami

Wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku
  • przynajmniej rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie
  • kreatywność, samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • gotowość do krótkich podróży służbowych
  • mile widziana znajomość języków obcych oraz posiadania prawa jazdy
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs)
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownik składu samochodowego, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA Sp. z o.o. dodatkowo prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.

Poznaj stanowisko: Programista SQL

Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Programista SQL Praca Programista SQL

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (808)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1902)
Radom (159)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (173)
Nysa (67)