Zobacz więcej ofert pracy

Programista - systemy wbudowane (embedded systems)

Albatross System Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3139 dni temu

Ogłoszenie numer: 812293, z dnia 2015-09-28

Firma Albatross System jest Producentem urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań IT. Specjalizujemy się w autorskich rozwiązaniach systemów do monitorowania pojazdów GPS. Monitoring obejmuje: lokalizację pojazdów w oparciu o GSM/GPS/GPRS/CAN, parametry pracy pojazdu takie jak paliwo, obroty silnika, nacisk na oś oraz wiele innych. Spółka istnieje na rynku od 10 lat i obecne posiada bardzo stabilną pozycję na rynku obsługując kluczowe firmy polskie oraz zagraniczne zajmujące się monitoringiem GPS. Obecnie rozwijamy dział konstrukcji oraz tworzenia oprogramowania do lokalizatorów GPS (systemów wbudowanych). W związku z tym poszukujemy do stałej i wieloletniej współpracy osobę na stanowisko Programisty systemów wbudowanych. Podchodzimy elastycznie do współpracy, jest możliwość uzgodnienia indywidualnych warunków współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku C do lokalizatorów GSM/GPS.
  • Aktywne uczestniczenie w procesie konstrukcji urządzeń elektronicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. Wyższe (lub w trakcie).
  • Programowanie w języku C (systemy wbudowane) (mile widziane C++).
  • System operacyjny FreeRTOS (lub inny).
  • Znajomość zagadnień elektroniki cyfrowej.
  • Znajomość układów z wykorzystaniem mikrokontrolerów z rodziny PIC32 oraz środowiska MPLabX.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami takimi jak: oscyloskop, multimetr, analizator stanów logicznych.
  • Lutowanie SMD/THT.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, zaangażowanie i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Młoda, dynamiczna osoba.
  • Zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy wymaganej do skutecznej obsługi powierzonych tematów.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania.
  • Umowę o pracę na pełny etat i stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Zdobywanie doświadczeń podczas realizacji bieżących oraz nowych projektów.
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz narzędzi pracy.
  • Szkolenia wewnętrze oraz oficjalne zewnętrzne (Microchip).
  • Przyjemną atmosferę i pracę w przyjaznym zespole.
  • Możliwość uzgodnienia pracy zdalnej.