Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista T-SQL

Moorgate Sp. z o.o.

Warszawa

260 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DB/IS/1303/18/WAW

Zadania:

  • tworzenie rozwiązań Business Intelligence opartych o technologię Microsoft SQL Server;
  • przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność programowania/projektowania rozwiązań opartych o technologię Microsoft SQL Server;
  • znajomość narzędzia Integration Services oraz T-SQL;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim;

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Analysis Services, Reporting Services;
  • doświadczenie w pracy w metodyce Scrum;

Klient oferuje:

  • elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub b2b w zależności od preferencji;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie do pakietu Multisport;
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • elastyczne godziny pracy;
  • udział w szkoleniach i konferencjach;

Poznaj

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Poznaj stanowisko: Programista SQL

Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Programista SQL Praca Programista SQL