Programista Transact-SQL i .NET

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Gliwice

2 dni temu

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • utrzymanie i rozwój istniejących systemów;
  • programowanie w różnych warstwach aplikacji: logika biznesowa, baza danych, warstwa prezentacji;
  • dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne;
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty;
  • praktyczna znajomość zagadnień programowania obiektowego;
  • dobra, praktyczna znajomość obsługi i projektowania relacyjnych baz danych oraz języka T/SQL (MS SQL Server);
  • dobra, praktyczna znajomość .NET 3.5, WPF i ASP.NET;
  • rozumienie procesu tworzenia oprogramowania;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej oraz wymianę mailową z zagranicznymi klientami.
Mile widziane:
  • znajomość środowisk/technologii/systemów: Windows i Linux
  • znajomość metodyk efektywnego programowania i testowania.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym i dogodną formę zatrudnienia;
  • bardzo dogodną lokalizację, wygodne, nowe biuro i bezpłatny parking;
  • atrakcyjny pakiet opieki medycznej;
  • miłą atmosferę w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane;
  • zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Exorigo-Upos S.A.

Poznaj stanowisko: Programista SQL
Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Praca Programista SQL