Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Webdeveloper Łódź
Programista WEB (JS, Angular)

Bank Pekao SA
Łódź
praca stacjonarna
1787 dni temu

Biuro Rozwoju systemów

Miejsce pracy: Łódź
Nr oferty: Cen/NR/2018
Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Rozwój nowych funkcjonalności w aplikacjach bankowości elektronicznej i mobilne
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień

Korzyści:

  • Praca w zespole scrum’owym zajmującym się w 100% rozwojem aplikacji
  • Pełna wyzwań praca związana z rozwojem dużych systemów bankowych
  • Uczestnictwo w realnych projektach
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych płacowych i pozapłacowych
Oczekiwania:
  • Komercyjne doświadczenie w wykorzystywaniu wszystkich wymienionych technologii: Angular JS, ES6, TypeScript, HTML5, CSS3, LESS/ SASS. Znajomość ww. technologii na poziomie pozwalającym na sprawne tworzenie aplikacji
  • Min. 2 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w integracji działającego prototypu z usługami backend po stronie serwera
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość: Angular 2/4, JavaScript, Ajax, XML, JQuery, JSON
  • Znajomość zagadnień:
    • Responsive web design (RWD)
    • User Experience
    • Usability
    • Rich Internet Application (RIA)
    • Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody

Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").

Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem: