Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Web PHP

CodeConcept sp z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
1229 dni temu
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: 2020/PHP/1

Miejsce pracy: GLIWICE, ul. Toszecka 101

Godziny pracy: dopasowane do Twoich potrzeb

Branża: IT

Od kiedy? ASAP

Profil: software house

Wyjazdy służbowe: tylko za Twoja zgodą

Kim jesteśmy?
  • 90+
    specjalistów IT
  • 10+
    lat doświadczenia
  • 100+
    projektów

CodeConcept świadczy usługi outsourcingu oprogramowania. Specjalizujemy się w rozwijaniu i integrowaniu systemów informatycznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokospecjalistycznego oprogramowania PC (software), wbudowanego (firmware) oraz oprogramowania Web dla różnych sektorów/branż. Przewagą konkurencyjną CodeConcept jest doświadczenie w łączeniu platform PC,  embedded i aplikacji Web w celu osiągnięcia synergii międzyplatformowej. Dzięki temu CodeConcept tworzy i rozwija nie tylko systemy oparte o popularne rozwiązania, ale również wykorzystuje niszowe oraz wysokospecjalizowane platformy i narzędzia programistyczne. Efektem naszego doświadczenia i różnorodności realizowanego przez nas oprogramowania jest unikalny zespół specjalistów, którzy łączą szeroką wiedzę z zakresu technologii informatycznych z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem. Obecnie poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu.

Główne technologie
  • Java
  • .Net
  • C/C++
  • Androdi
  • iOS
  • Angular JS
  • PHP
  • Python
  • Node JS
Obowiązki:

Udział w pełnym cyklu tworzenia aplikacji Webowych:

  • projekt systemu;
  • implementacja;
  • weryfikacja - testowanie;
  • wdrożenie systemu;
  • optymalizacja, utrzymanie.
Wymagania:
  • dobra znajomość PHP w tym OOP;
  • dobra znajomość JavaScript pod kątem zagadnień frontendowych (mile widziany Angular lub React)
  • umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS zgodnego ze standardami;
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL);
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Profil idealnego kandydata:
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne;
  • odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność, profesjonalizm;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami;
Oferujemy:
  • pracę w zespole z dużym doświadczeniem programistycznym;
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami;
  • dużą różnorodność projektów;
  • udział w realizacji projektów międzynarodowych
  • elastyczne godziny pracy;
  • świetną atmosferę;
  • pakiet dodatkowy (nauka angielskiego, szkolenia, wstęp na obiekty sportowe, wyjazdy integracyjne, ChillOut Room), no i bardzo dobrą kawę.
Dodatkowo:
  • stabilna praca
  • nieustanny rozwój zawodowy, warsztaty techniczne
  • dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów
  • work/life balance
  • strefa chillout
  • integracje mniejsze i większe
  • codziennie świeża kawa, szeroki wybór herbatek
  • lekcje angielskiego i hiszpańskiego
  • owocowe dni
  • luźna i przyjazna atmosfera
  • okolicznościowe gifty
  • i wiele więcej ....