Zobacz więcej ofert pracy

Programista

KenBIT Sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
6691 dni temu

Ogłoszenie numer: 17790, z dnia 2006-02-06

Obszary działania firmy: 1. Projektowanie i prototypowanie urządzeń telekomunikacyjnych; 2. Projektowanie i implementacja systemów informatycznych.

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za implementację systemów informatycznych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe informatyczne (doświadczenie) Bardzo dobra znajomość C, C++, Delphii ( .Net, Borland ) Doświadczenie w programowaniu sprzętowym i sieciowym Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika Mile widziane programowanie procesorów sygnałowych Umiejętność pracy w zespole Samodzielność i kreatywność Pomysłowość - wykazywanie inicjatywy.

Oferujemy

Firma oferuje ciekawą pracę i podnoszenie kwalifikacji. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności.