Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Piaseczno

1 dzień temu

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. to wiodące na polskim rynku Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych, tabletów oraz modemów internetowych takich marek jak SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, ALCATEL, BLACKBERRY, CAT, JCB, COOLPAD, MEIZU.

Programista
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie projektów internetowych (CRM).
 Wymagania:
  • Umiejętność programowania w języku PHP.
  • Znajomość języka SQL.
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu baz danych MySQL i MS SQL
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Mile widziana znajomość pakietu SuiteCRM lub podobnego
  • Doświadczenie we wdrażaniu portalu sklepu internetowego.
  • Znajomość języka C# i środowiska Visual Studio.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, Spółce notowanej na New Connect.
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems.
  • Pakiet medyczny Grupy LUX MED.
  • Szkolenia językowe.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Klarowny i motywujący system wynagradzania.
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Poznaj

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A z siedzibą w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 40A, wiodące na polskim rynku Autoryzowane Centrum Serwisowe telefonów komórkowych oraz modemów internetowych Alcatel, Emporia, Huawei, Samsung, GIGASET, Swissvoice, KAZAM, CAT, Haier, MEIZU

Poznaj stanowisko: Programista SQL

Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Programista SQL Praca Programista SQL

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A..