Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Integramax.pl sp. z o.o. sp. k.
Poznań
praca stacjonarna
1640 dni temu
Programista
Programista
Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty

Wymagane jest minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne dla istniejących wdrożeń systemów Comarch ERP
  • Projektowanie i programowanie aplikacji, usług webowych w .NET lub C#
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Niezbędne umiejętności :

  • Praktyczna znajomość języka C# lub .NET
  • Znajomość baz danych MS SQL, T-SQL, Crystal Reports

Mile widziane umiejętności :

  • znajomość : Entity Framework, LINQ, ASP Web API / MVC, Angular, TypeScript, NodeJS, JS, PHP, HTML, CSS, System kontroli wersji SVN.

Inne:

  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód mile widziany
  • Znajomość funkcjonowania podstawowych procesów w przedsiębiorstwach
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne warunki pracy