Programista

COMPUDRAFT

Kraków

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 3357724, z dnia 2020-06-06

Od ponad 20 lat biuro „Compudraft”, siostrzana firma amerykańskiego „Prodraft, inc.”, utrzymuje reputację prestiżowej i elitarnej grupy detalującej konstrukcje stalowe na terenie USA.

Programista

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Programista, którego głównym zadaniem będzie utrzymywanie i usprawnianie istniejących aplikacji oraz tworzenie nowych aplikacji w środowisku Tekla Structures, ułatwiających pracę inżynierów w naszym biurze.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziane budowlane
  • Znajomość języka programowania C# (.NET Framework), doświadczenie 3+
  • Znajomość środowiska Tekla Structures, mile widziana znajomość Tekla Open API
  • Doświadczenie w zastosowaniu BIM (collaboration and information management)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Biuro w centrum miasta Krakowa, z widokiem na Krakowskie Błonia i Park Jordana
  • Profesjonalna i przyjazna atmosfera
  • Zaawansowana technologia komputerowa
  • Wynagrodzenie oparte na wykształceniu i doświadczeniu z systemem bonusów
  • Od 20 do 26 dni płatnego urlopu rocznie
  • Karty Multi-sport dla pracowników
  • Pokój rekreacyjny
  • Bezpłatne zabiegi fizjoterapeutyczne w biurze

Wynagrodzenie

Od 7000 do 15000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski Sp.J.

Poznaj stanowisko: Programista
Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...
Praca Programista