Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Lebiedź Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
5549 dni temu

Ogłoszenie numer: 60356, z dnia 2009-03-23

Firma Lebiedź Consulting jest jednym z liderów rynku szkoleń związanych z tematyką obrotu nieruchomościami, marketingiem, wykonywaniem świadectw energetycznych. W planach na 2009 ma wejście w kolejne branże w tym w szeroko rozumianą informatykę.

Programista

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

    Do jego/jej obowiązków należy między innymi
  • Tworzenie programów użytkowych,
  • Projektowanie i tworzenie systemów internetowych (na podstawie: php, js, asp, xml, html)
  • Projektowanie i zarządzanie baz danych MySQL (w tym również tworzenie skryptów synchronizacji wielu baz danych).
  • Przygotowywanie grafiki na potrzeby WEB
Jeśli jesteś osobą samodzielną i potrafiącą samej sobie dyktować tempo i dyscyplinę pracy, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Wymagania

    Oczekujemy, że masz poczucie humoru, samodyscyplinę, i chęci do rozwoju. Umiejętność, swobodnej rozmowy z ludźmi, będą zaletą.

Oferujemy

    Oferujemy ciekawą intelektualnie pracę związaną z tworzeniem programów inżynierskich i systemów internetowych