Project Coordinator / Koordynator Projektów

Project Execution Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie (administracyjne, operacyjne i biznesowe) w realizacji i obsłudze projektów marketingowych i reklamowych
  • współpraca z Project Managerami w ramach prowadzonych przez nich projektów
  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (dostawcy IT, Marketing, partnerzy biznesowi)
  • nawiązywanie relacji i pozyskiwanie wycen od partnerów
  • research w ramach wspieranych projektów
  • tworzenie i monitoring harmonogramów
  • przygotowanie analiz i statystyk
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • dostępność min. 30h w tygodniu
  • zaangażowanie w pracę i inicjatywa w działaniach
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
OFERUJEMY:
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w świetnej lokalizacji: nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy

Poznaj

BPO International