Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Engineering Manager (Energetyka)

Hays Poland

Łódź

821 dni temu

Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Project Engineering Manager (Energetyka)
Łódź
Nr Ref.: 1069905

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.



Twoja następna firma

Międzynarodowa organizacja o rozpoznawalnej marce, ceniony pracodawca dostawca usług oraz produktów w obszarze energetyki oraz innych gałęzi przemysłu.

Twoje następne stanowisko

Kandydat zatrudniony na tym stanowiska będzie odpowiedzialny za koordynację prac zespołów projektowych, techniczne doradztwo dla klienta, partnerów czy podwykonawców, współpracę z Kierownikiem Projektu. Project Engineering Manager będzie miał również za zadanie monitorowanie postępów w realizacji działań projektowych w różnych dziedzinach, aby zapewnić wykonanie na czas działań inżynieryjnych oraz przygotowanie i wdrożenie planów naprawczych.Osoba na tym stanowiska koordynuje obieg dokumentacji technicznej oraz będzie odpowiedzialna za komunikację z instytucjami państwowymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia mechanicznego oraz co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Projektanta Wiodącego/Generalnego Projektanta lub podobnym stanowisku w branży energetycznej oraz rozległej wiedzy technicznej z zakresu planowania i polskiego prawa budowlanego czy energetycznego. Dodatkowo wymagana jest samodzielność, dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zdolność do pracy pod presją czasu, zachowania dyskrecji oraz wielozadaniowość. Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE oraz języka angielskiego jest na tym stanowisku niezbędna.

Co zyskujesz?

Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami w branży na prestiżowych projektach. Profesjonalne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1814)
Radom (74)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)
Podkarpackie:
Rzeszów (85)
Przemyśl (16)
Podlaskie:
Białystok (102)
Suwałki (28)
Łomża (17)
Pomorskie:
Gdańsk (344)
Gdynia (143)
Słupsk (36)
Śląskie:
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (100)
Elbląg (30)
Ełk (8)
Wielkopolskie:
Poznań (544)
Kalisz (45)
Konin (33)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (275)
Koszalin (65)
Kołobrzeg (27)
Auchan (144)
Tesco (387)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (13)
STRABAG (14)
ABB (53)
Accenture (130)
Luxoft (174)
PKO BP (261)
KPMG (33)
Orange (12)
IKEA (5)
Budimex (34)

Rekrutują z Praca.pl