Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Project Manager - Dział Incentive

BUSINESSMAN FUN CLUB
Warszawa
praca stacjonarna
4933 dni temu

Ogłoszenie numer: 125870, z dnia 2010-12-13

BFC- organizator wydarzeń turystycznych dla firm i klientów indywidualnych, działający od 1994 roku poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- nawiązywanie kontaktów z Klientami - współpraca z kontrahentami w Polsce i za granicą - przygotowywanie prezentacji i ofert dla Klientów - organizacja eventów - współpraca z mediami

Wymagania

- wykształcenie wyższe - doświadczenie w dziale incentive minimum 2 lata - łatwość nawiązywania kontaktów - dobra organizacja pracy - umiejętność zarządzania zespołem - umiejętność zarządzania projektem - dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie - znajomość komputera i programów biurowych

Oferujemy

- Oferujemy pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.