Project Manager / Managerka

Fundacja Digital Knowledge Observatory

Warszawa

12 dni temu

Digital Knowledge Observatory https://digitalknowledge.pl/, organizacja zajmująca się transformacją cyfrową przemysłu spotkań, edukacji i marketingu https://digitalspace.pl/, specjalizujące się w budowaniu ekosystemu dla branży AdTech, EdTech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PMDKV
Zakres obowiązków:
  • umiejętność zbadania potrzeb i wsparcia w realizacji celów biznesowych Klientów,
  • opieka klienta na każdym etapie współpracy: przygotowania oferty, prezentacja i negocjacje biznesowe, realizacja projektu, współpraca z działem produkcji
  • budowanie partnerskich relacji z aktualnymi i nowymi Klientami
  • koordynacja realizacji usług w zakresie produkcji i transmisji: webinarów, konferencji, konferencji hybrydowych, produkcji materiałów video w oparciu o zasoby nowoczesnego centrum produkcyjnych https://knowledgevillage.pl/
  • bieżące raportowanie do przełożonego,
  • dbanie o terminowość, organizację, wysoką jakość realizacji
  • odpowiedzialność za budżet
Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
  • masz minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • jesteś z doświadczeniem w digitalowych agencjach reklamowych lub ATL’owych
  • prowadziłeś/łaś podukcje webinarów, remonte’ów lub live’ów np: z konferencji i posługujesz się płynnie nomenklaturą produkcyjną
  • masz doświadczenie w prowadzeniu realizacji projektów komercyjnych video/TV/online oraz w prowadzeniu materiałów w postprodukcji,
  • potrafisz na różne sposoby tłumaczyć zagadnienia techniczne, aby pomóc drugiej stronie je zrozumieć,
  • nie boisz się kontaktu z Klientami, jesteś osobą otwartą i komunikatywną
  • jesteś odpowiedzialny/na i umiesz wyciągać wnioski
  • masz zdolności organizacyjne
  • znasz pakiet MS Office, keynote,
  • wiesz jak poradzić sobie z pracą pod presją czasu,
  • potrafisz samodzielnie prowadzić projekty i ustalać priorytety
  • posiadasz doświadczenie w pracy klientami korporacyjnymi i mniejszymi,
  • jesteś cierpliwy/a,
  • znasz język angielski w stopniu średnio - zaawansowanym (B2),
Oferujemy:
  • realizację interesujących projektów
  • pracę nad rozwojem osobistym
  • stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • należny szacunek
  • godziwe wynagrodzenie i prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj

Digital Knowledge Observatory – digitalknowledge.pl (do XI 2017 Fundacja Obserwatorium Zarządzania) - instytucja otoczenia biznesu (IOB), certyfikowana przez Ministerstwo Rozwoju Jednostka Proinnowacyjna, zajmująca się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji, edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Realizuje stałe autorskie programy badawczo-rozwojowe poświęcone strategii prowadzenia biznesu, digitalizacji i dystrybucji wiedzy cyfrowej, nowoczesnemu marketingowi i szeroko rozumianym technologiom ICT, akceleracji i dostępu do kapitału dla MSP. DKO to inicjator powstania ekosystemu dla grupy projektów związanych z rozwojem ekonomii cyfrowej, pod wspólnym sub-brandem Digital Knowledge: - Digital Knowledge Village – centrum nowych technologii cyfrowych, campus (3000 m2), laboratoria wiedzy cyfrowej, studia nagrań audio/video, studia badań cyfrowych – knowledgevillage.pl - Digital Knowledge Cluster – powiązanie klastrowe, obejmujące blisko 80 uczelni, firm szkoleniowych i technologicznych - knowledgecluster.pl - Digital Knowledge Accelerator – działania edukacyjne, mentoring, doradztwo strategiczne przygotowujące firmy do wejścia na rynek i przyspieszające ich rozwój w oparciu o wiedzę ekspertów i infrastrukturę DKV - Digital Knowledge Academy – działania edukacyjne promujące powstałe wyniki prac B+R i rozwiązania firm związanych z klastrem i inkubatorem – knowledgevillage.pl/akademia - Digital Knowledge Network – sieć aniołów biznesu, doradców i konsultantów, wspierających procesy wdrażania zmian w organizacjach, mentorzy i koinwestorzy wielu innowacyjnych projektów z zakresie marketingu internetowego i ICT.