Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager (specjalista ds. projektów informatycznych)

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Warszawa

263 dni temu

Ogłoszenie numer: 1769254, z dnia 2017-09-01

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o. firma o 150-letniej tradycji, świadcząca usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego, kierująca się zasadą odpowiedzialności ekonomicznej, społecznej i ekologicznej,  poszukuje kandydata do pracy w Biurze Teleinformatyki w Dziale Projektów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 2017/46

Opis stanowiska

  • tworzenie specyfikacji funkcjonalnej na podstawie wymagań biznesowych,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej (SIWZ, OPZ),
  • prowadzenie projektów i wdrożeń w oparciu o metodykę PRINCE2 lub podobną,,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie dostarczanych rozwiązań informatycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, elektronika lub zarządzanie projektami,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Project Manager lub podobnym,
  • certyfikat potwierdzający umiejętność zarządzania projektami w metodyce PRINCE2,
  • znajomość programu Microsoft Project będzie dodatkowym atutem,
  • asertywność, dokładność, rzetelność, konsekwencja w dążeniu do celu,
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i organizacji pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),
  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opiekę medyczną,
  • dostęp do ubezpieczenia na życie oraz karnetów sportowych,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • udział w ciekawych projektach.

Poznaj

Przedmiotem działania Spółki pn. "Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o." jest prowadzenie tramwajowej komunikacji zbiorowej na terenie m. st. Warszawy, a w szczególności:

- eksploatacja taboru tramwajowego przy zachowaniu sprawnej i regulaminowej komunikacji zbiorowej,

- zakup, wymiana i naprawa taboru tramwajowego,

- prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy, rozbudowy i remontów obiektów urządzeń tramwajowej komunikacji zbiorowej.

Wydatki związane z prowadzeniem statutowej działalności Spółka pokrywa z przychodów uzyskiwanych za świadczone usługi przewozów pasażerskich oraz z działalności pozaprzewozowej.

Spółka posiada jedno przedsiębiorstwo wielozakładowe prowadzące działalność w zakresie przedmiotowym ustalonym w Akcie Założycielskim.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (798)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1799)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (21)