Zobacz więcej ofert pracy

PROJECT MANAGER

HBZ Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 121709, z dnia 2010-11-05

Firma działająca na rynku od 1996 roku i świadcząca usługi w zakresie Internetu, e-commerce’u, e-marketingu, e-PR’u, kreacji, multimediów i nowoczesnej reklamy w Sieci. Właściciel marki: Agencja Interaktywna easy.web

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Projekt Manager jest odpowiedzialny za prowadzenie wdrożeń projektów internetowych, współpracę z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych. Opracowuje specyfikację projektu, prowadzi konsultacje z klientami, nadzoruje współpracę z grafikami i programistami.

Wymagania

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami internetowymi - Biegłość w obsłudze komputera i internetu - Znakomite cechy interpersonalne i umiejętności negocjacyjne - Doskonała organizacja własnych działań i samodzielność

Oferujemy

- Interesującą pracę w rozwijającej się firmie - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego - Dla kandydatów spoza Warszawy pomoc w zakwaterowaniu na preferencyjnych warunkach