Project Manager

EPCM Executive Search

Poznań

410 dni temu

Międzynarodowa spółka deweloperska realizująca projekty mieszkaniowe w Polsce poszukuje Project Managera. Dana osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesem realizacji inwestycji, od etapu przygotowania po realizację i przekazanie do użytkowania. Firma zapewnia elastyczną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Nadzór procesu inwestycyjnego od momentu uzyskania pozwolenia na budowę do uzyskania pozwolenia na użytkowanie;
  • Odpowiedzialność za jakość, terminy oraz czas realizowanych inwestycji;
  • Bieżące monitorowanie i koordynowanie przebiegu procedur administracyjnych;
  • Bieżąca kontrola realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem;
  • Tworzenie budżetu inwestycji;
  • Koordynacja zadań w procesie inwestycyjnym;
  • Raportowanie postępów prac.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji;
  • Determinacja w realizacji celów i zadań;
  • Znajomość AutoCAD, MS Office, MS Project;
  • Zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu