Project Manager

EPCM Executive Search

Poznań

1 dzień temu

Międzynarodowa spółka deweloperska realizująca projekty mieszkaniowe w Polsce poszukuje Project Managera. Dana osoba będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie procesem realizacji inwestycji, od etapu przygotowania po realizację i przekazanie do użytkowania. Firma zapewnia elastyczną formę zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz pakiet benefitów.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Nadzór procesu inwestycyjnego od momentu uzyskania pozwolenia na budowę do uzyskania pozwolenia na użytkowanie;
  • Odpowiedzialność za jakość, terminy oraz czas realizowanych inwestycji;
  • Bieżące monitorowanie i koordynowanie przebiegu procedur administracyjnych;
  • Bieżąca kontrola realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem;
  • Tworzenie budżetu inwestycji;
  • Koordynacja zadań w procesie inwestycyjnym;
  • Raportowanie postępów prac.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji;
  • Determinacja w realizacji celów i zadań;
  • Znajomość AutoCAD, MS Office, MS Project;
  • Zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu