Project Manager

Sto Sp.z o.o.

Warszawa

29 dni temu

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis oferty

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt i współpracę z biurami projektowymi i inwestorami.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowania bezpośrednio uzależniony od wyników pracy
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń
  • miłą atmosferę pracy

Twoje zadania

  • bieżące monitorowanie rynku inwestycji w podległym regionie
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z biurami projektowymi
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla architektów i projektantów z zakresu produktów i systemowych rozwiązań w technologii STO
  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów
  • budowanie długofalowych relacji z inwestorami

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura)
  • min. 2 letnie doświadczenie w branży materiałów budowlanych (mile widziana chemia budowlana)
  • bardzo dobra znajomość rynku inwestycyjnego w regionie
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B2
  • mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu