Project Manager

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną oraz Wsparcie Administracyjne. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 3 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Opis stanowiska:
  • Rozwój biznesu poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Planowanie, koordynowanie, prowadzenie i rozliczanie projektów
  • Przygotowywanie wymaganych raportów projektowych i finansowych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z działami administracyjnymi oraz centralnym zespołem PM
  • Współpraca i koordynacja podwykonawców
  • Tworzenie kosztorysów oraz zbieranie ofert od podwykonawców i zespołu PM
  • Przestrzeganie ustalonych procedur projektowych oraz dbanie o BHP
  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości projektowych
  • Udział w szkoleniach oraz kampaniach prowadzonych przez organizację
Wymagania:
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialność
  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów z branży ogólno-budowlanej / mile widziane z konstrukcji budynków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata
  • Doświadczenie w realizacji projektów typu FIT-OUT
  • Znajomość MS Office i AutoCAD (znajomość MS Project mile widziana)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Zorientowanie na klienta
  • Znajomość metodyki PRINCE2 / Agile będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy
  • Nowoczesne środowisko pracy, możliwość prowadzenia ciekawych i zróżnicowanych projektów Fit-out
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu