Project manager
INSPIRO TEAM SP. Z O.O
Warszawa, Siedlce
Praca w pełni zdalna
25 dni temu

inspiro.team

Miejsce pracy: Warszawa, Siedlce

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie projektami/koordynacja projektów we współpracy z członkami zespołu, zespołami projektowymi oraz zespołami spoza firmy/podwykonawcami
  • przygotowywanie ofert
  • spotkania z klientami
  • inicjowanie rozwiązań i wdrażanie optymalizacji w zakresie pracy zespołu i procesów biznesowych
  • przygotowywanie rekomendacji, analiz, raportów na potrzeby optymalizacji działań w projekcie oraz na potrzeby klienta
  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy po stronie agencji badawczej lub po stronie klienta w dziale badań
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji, umiejętności negocjacyjne
  • wysoka orientacja biznesowa pozwalająca rozumieć i realizować cele oraz potrzeby w ramach różnych obszarów biznesowych
  • projektowe podejście do realizacji zadań: otwartość na zmiany, szybkie reagowanie na pojawiające się okazje, zagrożenia, umiejętność współpracy, doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów , nastawienie na cel, umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • kontrakt B2B
  • ciekawe i ambitne projekty
  • wsparcie na każdym etapie
  • przyjacielską atmosferę pracy z uczciwymi współpracownikami.
  • szkolenia branżowe
  • stała podstawa + premie projektowe