Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Project Manager
Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A.
Mińsk Mazowiecki
8 000 - 10 000 zł brutto/mies.
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 7255173, z dnia 2022-08-05

Do naszego biura w Mińsku Mazowieckim, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • samodzielne, kompleksowe zarządzanie projektami, nadzór nad budżetem, harmonogramem, terminowością i jakością
  • koordynowanie działań i komunikacji między obszarami handlowym, produkcji i technicznym
  • obsługa zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dotyczących przydzielonych projektów
  • zarządzanie zespołem, współpraca z różnymi działami w firmie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną codzienną komunikację
  • praktyczna wiedza z obszaru procesów produkcyjnych i zarządzania projektami
  • umiejętność identyfikowania kluczowych problemów i rozwiązywania ich, generowanie optymalnych rozwiązań
  • umiejętność wieloaspektowej kontroli działań w kilku projektach jednocześnie
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • prowadzenie ciekawych projektów, w tym zagranicznych
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia, umiejętności i osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez FUD S.A. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim 05-300, przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 1, w celu przedstawienia ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych .”

Informujemy , że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem wysłania na adres
e-mail: inspektor@fud.com.pl . Wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych :

  • Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z 27 kwietnia 2018r. (zwanym RODO) Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacyjnego jest Fabryka Urządzeń Dźwigowych z siedzibą w Mińsku Mazowieckim 05-300,
    przy ul. Gen. K. Sosnkowskiego 1.
    Administrator przetwarza dane osobowe na podstawie zgody wyrażonej przez Państwa, w celu prowadzonej przez Administratora rekrutacji.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji na adres e-mail podany w ogłoszeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Informujemy, że dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji
  • Do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Do czasu zakończenia rekrutacji, po tym czasie dane osobowe zostaną usunięte.
  • Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora danych osobowych dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Takie zgłoszenie powinno być przekazane Administratorowi na adres
    e-mail: inspektor@fud.com.pl
  • Przysługuje Państwu prawo do przenoszenia danych w zakresie w jakim są one przetwarzane w systemach informatycznych na podstawie udzielonej zgody lub w celu zawarcia, wykonywania i realizacji umowy.
  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.