Zobacz więcej ofert pracy

Project Manager

Tarsilvex Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5225 dni temu

Ogłoszenie numer: 87445, z dnia 2010-01-26

Firma TARSILVEX będąca przedstawicielem niemieckiego producenta szkła, biorąca udział w sprzedaży szkła budowlanego na rynku polskim poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji projektowych i technicznych
  • przygotowywanie wycen
  • przygotowywanie założeń i ofert realizacji projektów
  • koordynacja realizacji podejmowanych przedsięwzięć
  • selekcja i wybór podwykonawców
  • współpraca z podległymi kierownikami, majstrami
  • nadzór nad dokumentacją
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie harmonogramu wykonania i kosztów realizowanych projektów
  • terminowa realizacja zadań

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Kierownik ds. realizacji projektów) minimum 3 lata.
  • wykształcenie techniczne (konstrukcyjno-inżynierskie w zakresie konstrukcji aluminiowych lub technologii szkła ze szczególnym uwzględnieniem produkcji i przetwórstwa szkła płaskiego szyb zespolonych)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • znajomość branży szklarskiej
  • umiejętność zarządzania realizacją powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office, Auto Cad, itp.)
  • Prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • dyspozycyjność, przedsiębiorczość, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie