Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager

Besthr

Łódź

838 dni temu

Ogłoszenie numer: 963037, z dnia 2016-02-08

BestHR – jest dostawcą usług rekrutacyjnych dla wiodących firm informatycznych. Poszukujemy kandydatów na stanowiska specjalistyczne z obszaru IT oraz biznesu.

W obecnym momencie dla Spółki Informatycznej notowanej na New Connect, rozwijającej system zarządzania dla biznesu, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • bezpośrednie zarządzanie projektami informatycznymi
  • definiowanie i zarządzanie zakresem projektu, budżetem, harmonogramem oraz dostępnymi zasobami IT
  • planowanie, prowadzenie, monitorowanie i raportowanie prac zespołu projektowego
  • uczestnictwo w definiowaniu i doskonaleniu wewnętrznych procesów w firmie

Wymagania

  • wyższe wykształcenie informatyczne lub biznesowe
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie kierowania projektami IT
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • analityczne myślenie i umiejętności organizacyjne
  • mile widziane certyfikaty w zakresie zarządzania projektami, na poziomie co najmniej PRINCE2 Practitioner
  • mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji IT pod kątem regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa informacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydata
  • udział w ciekawych, rozwijających się projektach informatycznych
  • rozwój na stanowisku oraz możliwość awansu wewnętrznego
  • elastyczna forma współpracy
  • dobre warunki pracy oraz przyjazną, niekorporacyjną kulturę pracy

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)