Zobacz więcej ofert pracy

PROJECT MANAGER

JĘZYKI ONLINE SP. Z O. O.
Warszawa
praca stacjonarna
5154 dni temu

Ogłoszenie numer: 97071, z dnia 2010-05-06

Nowo powstała spółka wdrażająca system do nauki języków obcych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współpraca z podwykonawcami projektu
  • koordynacja prac redakcyjnych i wdrożeniowych
  • projektowanie i bieżący nadzór nad rozwojem serwisu e-learningowego
  • negocjowanie umów i współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • nadzór nad dokumentacją projektową

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • min. 1 rok doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • wysoka umiejętność organizowania pracy, terminowość w realizacji projektów
  • umiejętność przygotowywania specyfikacji systemów informatycznych

Oferujemy

  • pracę w młodym, multidyscyplinarnym zespole osób
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy