Projekt Manager ds. IT i Baz Danych

Stowarzyszenie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

Warszawa

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 4061339, z dnia 2021-01-14

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami w zakresie baz danych i infrastruktury IT;
  • koordynowanie i udoskonalanie procesów w aplikacjach takich jak: CRM, Power BI, CMS;
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w ramach realizowanych projektów;
  • automatyzacja i rozwój procesów powiązanych CRM i Power BI, CMS;
  • wsparcie organizacji w zakresie analizy potrzeb biznesowych i ewentualnego rozszerzenia funkcjonalności systemów informatycznych i aplikacji użytkowanych przez UNICEF Polska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne);
  • minimum 5 letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu systemami IT (CRM, CMS itp.);
  • doświadczenie w analizie biznesowej procesów w CRM, CMS, Power BI;
  • doświadczenie w realizacji projektów w modelu zwinnym;
  • samodzielność, organizacja pracy własnej i zespołu projektowego;
  • zdolności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej i rozwojowej prowadzącej działania na całym świecie;
  • bycie częścią międzynarodowego środowiska, w tym udział w działaniach rozwojowych;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną.

Poznaj

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.