Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Projektant Administrator Java

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2724 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!



Projektant Administrator Java

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1060]W


Zadania:
  • Projektowanie i Administrowanie systemami informatycznymi zbudowanymi w oparciu o technologie Java,
  • Analiza wymagań
  • Wdrażanie zmian dostarczanych przez deweloperów w systemach informatycznych;
  • Monitoring systemów;
  • Rozwiązywanie błędów oraz problemów związanych ze środowiskiem produkcyjnym;
  • Dbanie o aktualność dokumentacji systemowej
Wymagania:
  • Znajomość GIT, Sonar, Cast;
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z administracją Linux oraz umiejętność tworzenia skryptów Bash;
  • Znajomość JAVA (JMS), jboss
  • Znajomość SQL i zagadnień związanych z bazami danych: PostgreSQL, Oracle;
  • Podstawowa wiedza oraz umiejętność konfiguracji serwerów Nginx, Apache
  • (85-90PLN/B2B)






Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”