Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant aranżacji łazienek - projektowanie wizualizacji łazienek

OBI Market Budowlany

Toruń

214 dni temu

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: PRO/027
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie wizualizacji wystroju i aranżacji łazienek dla klientów marketu
  • Aktywne promowanie usługi wizualizacji, sprzedaży płytek, artykułów sanitarnych i innych artykułów z asortymentu marketu, które mogą być wykorzystane przy realizacji zwizualizowanej aranżacji łazienki
  • Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji aranżacji łazienek
Wymagania:
  • Własny sprzęt komputerowy i licencjonowane oprogramowanie CAD Decor – warunek konieczny
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
Oferujemy:
  • Umowę o współpracy (wynagrodzenie od projektu wizualizacji oraz od realnej sprzedaży artykułów do projektu wizualizacji)
  • Stanowisko pracy z dostępem do sieci
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
Oferujemy:
FacebookPinterestInstagram

Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz

Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Architekt Wnętrz Praca Architekt Wnętrz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1675)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)