Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Projektant /Asystent projektanta - Instalacji Sanitarnych, Wentylacji, Ogrzewania, Instalacji Elektrycznych

AWA Sp. z o.o. Biuro Projektowe
Poznań
praca stacjonarna
5820 dni temu

Ogłoszenie numer: 45181, z dnia 2008-06-17

Firma zajmuje się projektowaniem instalacji wentylacji, klimatyzacji, wod-kan, ogrzewania, instalacji p-poż, gazowych, elektrycznych, teletechnicznych. Projektujemy instalacje w: ośrodkach rekreacyjnych, basenowych, zespołach mieszkaniowych, hotelach, centrach handlowych, biurowcach (także wysokościowcach) W projektowaniu wspieramy się oprogramowaniem bazującym na AutoCad (wykorzystujemy nakładki branżowe do wykonywania np. przestrzennych rysunków instalacji). Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi. Prowadzimy również nadzory autorskie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Praca w kilkuosobowym zespole projektowym Projektant: wykonywanie i nadzorowanie projektów instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wody i kanalizacji Asystent: wykonywaniu rysunków w programie AutoCad oraz obliczeń pod okiem projektanta

Wymagania

Asystent projektanta - wykształcenie wyższe - politechnika - kierunek inżynieria środowiska, specjalność - ciepłownictwo, wentylacja, instalacje sanitarne, lub lub student IV i V roku wymagana znajomość AutoCada Projektant - uprawnienia projektowe, doświadczenie w prowadzeniu projektów

Oferujemy

Asystent: -stałą pracę na stanowisku asystenta z możliwością awansu na projektanta, -możliwość odbywania praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych, -możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia zarówno w biurze jak i podczas nadzorów autorskich na budowach, które firma prowadzi, pod okiem uprawnionych projektantów, -możliwość odbywania szkoleń tematycznych -miejsce pracy w Poznaniu z dogodnym dojazdem MPK, w pobliżu dworca PKP i PKS Projektant: - możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń przy dużych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe