Projektant / Asystent Projektanta

Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna

Rzgów

3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3364426, z dnia 2020-05-25

olska marka odzieżowa – producent wysokiej jakości odzieży damskiej z siedzibą w Rzgowie k. Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie propozycji projektów odzieży damskiej do wybranych tematów kolekcji
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej do projektów
  • Kontakt z dostawcami na rynku lokalnym pod kątem wyszukania oferty tkanin i dodatków w zakresie przygotowywanych modeli
  • Współpraca z lokalnymi wykonawcami przy realizacji projektu
  • Współpraca z wzorcownią

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość programów graficznych: Corel Draw, Corel Photo Paint, Adobe Photoshop
  • Kreatywność
  • Wizja i umiejętność obrony swojego projektu
  • Świadomość wpływu produktu na sprzedaż
  • Znajomość trendów mody

Oferujemy

  • Kontakt ze światem mody w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
  • Realny wpływ na współtworzenie kolekcji
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie pracy projektanta

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant Mody
Jest to zawód o charakterze artystycznym. Projektant mody tworzy kolekcje użytkowe lub artystyczne. Ponadto zajmuje się projektowaniem dodatków do odzieży. Projektant mody to nie tylko osoba projektująca stroje, to często także specjalista od krawiectwa i menedżer, który potrafi zorganizować pokaz. Odpowiada także za dobór tkanin, z których ma być wykonany jego projekt. Projektant mody bywa bardzo wąsko ...
Praca Projektant Mody