Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Branży Elektrycznej / Asystent Projektanta

NEWTON ENGINEERING S.C.

Kraków

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 1905091, z dnia 2018-02-12

Przedmiotem działalności Biura NEWTON ENGINEERING S.C. jest opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej w dziedzinie elektroenergetyki wysokich i średnich napięć wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie całego kraju.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • wykonywanie prac projektowych i doradczych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej w branży sieci elektroenergetycznych i instalacji elektrycznych,
  • uzgodnienia międzybranżowe.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie o kierunku Elektrotechnika (inż. elektryk lub mgr inż. elektryk),
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek konieczny na stanowisku Projektanta),
  • doświadczenie projektowe z zakresu sieci elektroenergetycznych SN i/lub WN napowietrznych i kablowych (min 3 lata - na stanowisko projektanta)
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz wykazywanie inicjatywy,
  • dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • gotowość do poszerzania wiedzy i umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającym się Biurze,
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • premie motywacyjne zależne od wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie współpracowników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)