Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jawor
PROJEKTANT ELEKTRONIKI

Digital Domain Sp. z o.o.
Jawor
praca stacjonarna
6321 dni temu

Ogłoszenie numer: 26071, z dnia 2007-02-02

Firma Digital Domain Sp. z o.o. w Jaworze poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jawor

Nr Ref.: 200703

Opis stanowiska

Od kandydata oczekujemy praktycznych umiejętności i doświadczenia w projektowaniu sprzętu elektronicznego i ponadprzeciętnych zdolności intelektualnych. Oferujemy adekwatne do kompetencji i talentu wysokie wynagrodzenie.

Wymagania

- umiejętność projektowania układów mikroprocesorowych - umiejętność projektowania układów cyfrowych (FPGA, CPLD) - umiejętność projektowania PCB (Protel) - znajomość zagadnień EMC w projektowaniu - znajomość zagadnień z zakresu techniki analogowej i źródeł zasilania - znajomość technologii produkcji i testowania elektroniki - znajomość nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych - bardzo dobra znajomość angielskiej terminologii technicznej