Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Instalacji Fotowoltaicznych

Soon Energy Poland sp. z o.o.

Warszawa

20 dni temu

SOON ENERGY Poland - spółka powołana w 2015 r. i dedykowana do profesjonalnej realizacji projektów związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE).

Fotowoltaika jest obecnie najbardziej efektywnym sposobem pozyskiwania energii ze Słońca, coraz bardziej popularnym w Polsce.

Dzięki współpracy ze specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w branży (Eco Volty), w budowaniu ogólnopolskich sieci sprzedaży i dystrybucji (notowaną na GPW - Eurotel S.A. oraz Viamind sp. z o.o.) SOON ENERGY Poland gwarantuje realizację zadań na wszystkich etapach inwestycji, począwszy od audytu, przygotowaniu projektu aż po montaż i uruchomienie kompletnej instalacji. Tym samym firma zapewnia pełne i optymalne wykorzystanie rozwiązań w zakresie technicznym i ekonomicznym. Doświadczenie i współpraca z wiodącymi i renomowanymi producentami sprzętu, gwarantują wysoką jakość oraz efektywność instalacji w okresie nawet 40 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wykonywanie projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych)
  • opracowanie harmonogramów realizacji projektu
  • nadzorowanie postępu robót i wsparcie projektowe ekip instalatorskich
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunki przyłączenia oraz zgłoszenia instalacji przyłączanych do sieci)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – techniczne - preferowane: elektrotechnika, automatyka
  • mile widziane uprawnienia elektryczne, projektowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie praktyczne w zakresie branży energetycznej
  • doświadczenie w projektowaniu w AutoCad
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów delegacyjnych
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy atrakcyjna pracę w młodym i dynamicznym zespole z dużą dozą niezależności dopasowanej do indywidualnych umiejętności i doświadczenia kandydatów. Naszym niewątpliwym atutem jest zawsz dobra atmosfera w pracy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • system premiowania uznaniowego i zadaniowego
  • pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy
  • doświadczenie w przyszłościowej branży
  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy
  • niezbędne narzędzia pracy

Zawsze rozważamy każdą kandydaturę, spełniającą minimum określonych w ogłoszeniu wymagań.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)