Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant konstrukcji aluminiowych/stalowych

Profil
Kraków
praca stacjonarna
5293 dni temu

Ogłoszenie numer: 81997, z dnia 2009-11-25

Profil

Projektowanie i wykonawstwo konstrukcji aluminiowych.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji aluminiowych i stalowych,
  • sporządzanie ofert,
  • nadzór nad budowami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji aluminiowych lub stalowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów: Autocad, Robot, Microsoft Office (Excel, Word, Project),
  • j. angielski lub niemiecki.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracy,
  • możliwość rozwoju.