Projektant Konstrukcji Budowlanych

Devire

Kraków

11 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Kraków

Nr ref.: PL40143

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Dla naszego klienta- dewelopera powierzchni biurowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Projektanta Konstrukcji, z doświadczeniem w projektowaniu dla obiektów kubaturowych.

Osoba zatrudniona na stanowisku Projektanta Konstrukcji odpowiedzialna będzie za samodzielne wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych, projektowanie konstrukcji budowlanych (obiekty biurowe), współpracę z zespołami projektowymi innych branż oraz z pozostałymi działami firmy, a także za opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej zgodnie z obowiązującymi normami i Prawem Budowlanym.

 

Nasz Klient Zapewnia:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego- uczestnictwo w realizacji projektów na każdym etapie
  • Cenne wsparcie merytoryczne w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  •       Wykształcenie wyższe budowlane
  •       Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji 
  •       Bardzo dobrą umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji budowlanej
  •       Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć dalszego rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Projektant 
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant