Projektant Konstrukcji Żelbetowych
Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.
Zduńska Wola
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
14 dni temu

Ogłoszenie numer: 5637990, z dnia 2021-10-04

IZODOM 2000 POLSKA – jesteśmy polskim producentem i eksporterem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych  do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych.
Większość naszej produkcji eksportujemy - działamy od 30 lat, na ponad 40 rynkach zbytu.

Jesteśmy wyróżniani i doceniani w Polsce i zagranicą, posiadamy ponad 20 000 budynków referencyjnych w 42 krajach świata. Nasza unikalna i autorska technologia budowlana została nagrodzona m.in. przez ONZ, Komisję Europejską, Ministerstwo Środowiska RP. Posiadamy godło Teraz Polska, Złoty Medal na Targach BUDMA, tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy Województwa Łódzkiego i ponad 60 innych nagród i wyróżnień.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska

DO OBOWIĄZKÓW OSOBY ZATRUDNIONEJ NA STANOWISKU NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Opracowywanie projektów konstrukcji żelbetowych budynków realizowanych w technologii IZODOM2000.
  • Adaptacja projektów budynków o konstrukcji tradycyjnej do technologii IZODOM2000.
  • Współpraca z biurami architektonicznymi oraz wsparcie architektów w zakresie dostosowania projektów do technologii IZODOM2000.
  • Kontrola zgodności projektów opracowanych przez konstruktorów zewnętrznych z przyjętymi przez firmę standardami.
  • Prowadzenie szkoleń dla projektantów zewnętrznych.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.
  • Szkolenia zawodowe z zakresu m.in. umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, organizacji pracy, zarządzania zadaniami i profesjonalnej obsługi klientów biznesowych.
  • Stałe wsparcie merytoryczne ze strony zespołu i przełożonych.
  • Pracę w innowacyjnej firmie.
  • Wyjazdy na targi i zagraniczne konferencje branżowe.
  • Współpracę z zaangażowanym i nastawionym na rozwój osobisty zespołem doświadczonych profesjonalistów.
  • Niezbędne narzędzia.

Zapraszamy na strony: izodom2000.pl, izodom.pl, oraz nasz profil na Facebooku.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Wszystkich kandydatów prosimy o kierowanie swoich aplikacji na adres mga[małpa]izodom.pl oraz o dopisanie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „IZODOM 2000 POLSKA" Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2A, adres poczty elektronicznej: mga[małpa]izodom.pl (
2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej, nazwy miejscowości, w której budowany jest budynek, adresu IP z którego dokonano zapisu, zostały pozyskane przez formularz na portalu praca.pl

. 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko Specjalista(ka) ds. Ofertowania i Modelowania Obiektowego

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku dla celów rekrutacji.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych;
8. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pan/Pani uprawniona do wniesienia sprzeciwu. 9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.
10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu kontaktu z ADO.

Poznaj