Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Projektant Konstrukcji

Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4803 dni temu

Buro Happold jest międzynarodową, interdyscyplinarną firmą inżynierów projektantów i konsultantów istniejącą od 1976 roku i zatrudniającą ponad 1600 pracowników w kilkunastu biurach na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe i doradztwo w zakresie inżynierii lądowej, projektowania konstrukcji i instalacji, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, infrastruktury technicznej i wielu innych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, mając za sobą listę udanych projektów. Więcej informacji na www.burohapppold.com

W tej chwili do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osób na następujące stanowisko

ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień
  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność komunikowania się w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz dłuższych pobytów w Berlinie w zależności od potrzeb projektu
Obowiązki:
  • Kierowanie projektem
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i odpowiedzialność za jej jakość
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy członkami zespołu na temat zastosowanych rozwiązań projektowych, postępów prac oraz realizacji potrzeb klienta
  • Stosowanie aktualnie obowiązujących norm projektowych, procedur i standardów Buro Happold
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w biurze warszawskim
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy ciekawych międzynarodowych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
  • Pracę w młodym ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity z 17.06.2002 Dz.U. Nr 101 Poz.926)”.