Projektant mebli Autocad 3D, Evolution - Abrys

Klimek i Klimek SJ

Warszawa

6 godz. temu

www.klimek-klimek.pl

Firma zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych, szaf, garderób własnej produkcji i
własnego wzornictwa od 25 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Firma Klimek i Klimek poszukuje projektanta po technologii drewna, doświadczonej w projektowaniu mebli na miarę, kontaktach z dostawcami i klientami
  • Praca nad zagadnieniami wdrożeniowymi, technologicznymi, obsługą i nadzorem nad kluczowymi zleceniami
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Kontakty z dostawcami
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość konstrukcji meblowych
  • Prawo jazdy
  • Wyczucie estetyki
  • Kreatywność
  • Kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD 3D lub ZWCAD, Ewolution - Abrys
  • Znajomość branży meblarskiej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki
  • Młody zespół współpracowników
  • Pracę w dynamicznej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK Andrzej Klimek i Wspólnicy Spółka Jawna

Firma KLIMEK i KLUŚ powstała w 1995 roku z połączenia handlowej firmy KiM oraz projektowo realizacyjnej firmy KLUŚ. Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy Klimek i Kluś, były drzwi wewnętrzne. Produkt ten w 1995 roku wychodził naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Był on połączeniem wzorniczych nurtów klasycznych i nowoczesnych.

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant