Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    4 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Technolog Drewna Warszawa
Projektant mebli Autocad 3D, Top Solid, Evolution - Abrys

Klimek i Klimek Sp z o.o. SK
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
859 dni temu

www.klimek-klimek.pl

Firma zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych, szaf, garderób własnej produkcji i
własnego wzornictwa od 25 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Firma Klimek i Klimek poszukuje projektanta po technologii drewna, doświadczonej w projektowaniu mebli na miarę, kontaktach z dostawcami i klientami
  • Praca nad zagadnieniami wdrożeniowymi, technologicznymi, obsługą i nadzorem nad kluczowymi zleceniami
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Kontakty z dostawcam
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość konstrukcji meblowych
  • Prawo jazdy
  • Wyczucie estetyki
  • Kreatywność
  • Kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość AutoCAD 3D lub ZWCAD, Dodatkowo -Ewolution - Abrys mile widziany
  • Znajomość branży meblarskie

Oferujemy:
  • Samochód firmowy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Młody zespół współpracowników
  • Pracę w dynamicznej firmie

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma KLIMEK i KLIMEK powstała w 1995  Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy KLIMEK i KLIMEK, były drzwi wewnętrzne.