Projektant mebli - Grafik komputerowy

MEBLOMASTER

Węgrów

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 3328740, z dnia 2020-05-15

Meblomaster firma działająca na terenie kraju od 1993 roku, w związku z prężnym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Węgrów

Opis stanowiska

  • wykonywanie projektów koncepcyjnych mebli, łączących funkcjonalność, atrakcyjną formę oraz kolorystykę
  • prezentowanie wizualizacji propozycji nowych serii mebli dla odbiorców
  • ścisła współpraca z działami firmy: sprzedaży, rozwoju produktów, produkcji oraz kontroli jakości
  • ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi tworzącymi grafiki dla bieżących projektów
  • weryfikacja layoutów grafik opakowań

Wymagania

  • znajomość programów Autodesk 3DS MAX, COREL DRAW X7-2018, Autocad 2D/3D
  • znajomość pakietu ADOBE CREATIVE CLOUD (PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR)
  • znajomość środowiska do renderowania V-Ray
  • doświadczenie w branży meblarskiej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • preferowane osoby z Węgrowa i okolic

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w zgranym zespole zmotywowanych pracowników
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • najwyższej klasy sprzęt i oprogramowanie
  • samodzielność w pracy

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na produkowany do wielu krajów świata asortyment, nie lubisz kopiować istniejących rozwiązań lecz chcesz tworzyć nowe trendy, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

MEBLOMASTER

Firma Meblomaster® specjalizuje się w produkcji mebli od 1993 roku. W naszej ofercie znajdują się meble biurowe, łazienkowe, systemowe, pokojowe, przedpokojowe, kuchenne, zestawy pokojowe, stoliki i biurka komputerowe, stoliki RTV, komody, półki, regały, ławy oraz wiele innych w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka jakość materiałów i półfabrykatów, w które firma zaopatruje się w większości u polskich producentów sprawiają, że elegancja oraz wygoda wszystkich wyrobów zyskuje uznanie wielu Nabywców. Dzięki zaufaniu naszych Klientów jesteśmy widoczni na rynku polskim, jak również zagranicznym. Nasze wyroby projektowane są zgodnie z aktualnymi trendami rynkowymi i dlatego cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy meble trwałe i funkcjonalne, a szeroki asortyment produktów pozwoli Państwu stworzyć wnętrza piękne i komfortowe. Konkurencyjne ceny, bardzo dobra jakość produktów i różnorodność oferty sprawi, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.