Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Lubań
Projektant Mechaniki

AUTOMATEC Sp. z o.o
Lubań
praca stacjonarna
6595 dni temu

Ogłoszenie numer: 20318, z dnia 2006-05-26

Firma świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchamiania gotowych urządzeń i maszyn

Miejsce pracy: Lubań

Opis stanowiska

-projektowanie podzespołów maszyn -tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne(preferowane MECHANIKA i BUDOWA MASZYN) mile widziane doświadczenie w zawodzie -znajomość programu AutoCAD 2002-2006 -znajomość projektowania i funkcjonowania układów pneumatyki -podstawowa znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego -komunikatywność,otwartość,samodzielność, dyspozycyjność,odpowiedzialność -prawo jazdy, znajomość obsługi komputera

Oferujemy

-stabilną i interesującą pracę na cały etat -atrakcyjne wynagrodzenie -pracę z maszynami w najnowocześniejszych technologiach -system szkolenia w kraju i zagranicą -telefon służbowy, laptop