Projektant mostowy / Inżynier budownictwa z j. niemieckim

SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Kraków

1 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4452141, z dnia 2021-04-15

SKD-Inżynieria Sp. z O.O. Sp. Kom. – to biuro projektowe z bogatym doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim zajmujące się tworzeniem projektów z zakresu inżynierii lądowej z naciskiem na konstrukcje mostowe, będące m.in. pionierem w projektowaniu mostów wykonywanych metodą nasuwania podłużnego.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • projektowanie i konstruowanie obiektów mostowych i ogólnobudowlanych
  • obliczenia konstrukcji sprężonych
  • obliczenia posadowień głębokich
  • sporządzanie dokumentacji technicznej w jęz. polskim i niemieckim
  • tworzenie projektów budowlanych, wykonawczych i technologicznych
  • opieka nad projektem w fazie realizacji
  • obliczenia kontrolne obiektów istniejących i opracowanie wyników w formie prezentacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne
  • ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki budowli i inżynierii
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu Autocad
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w piśmie i mowie)
  • samodzielność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych Klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów
  • umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • perspektywę wieloletniej współpracy

CV w języku polskim, ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

lub na adres: praca@skd-inzynieria.pl

Prosimy o podanie w temacie e-maila: „stanowisko #06, nazwisko, imię”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant