Projektant Odzieży

VRG S.A.

Kraków

6 dni temu

 

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w b;ranży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Odzieży
Miejsce pracy: Kraków
 
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • Projektowanie modeli adekwatnych do stylistyki wybranej marki 
  • Analiza obowiązujących trendów w modzie
  • Kontrola nad przebiegiem wykonania zaprojektowanej odzieży
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz tablic trendów i materiałów
Wymagania:
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku projektanta
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość trendów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość technologii odzieży oraz zasad kroju i szycia

Oferujemy udział w tworzeniu ciekawego produktu na rynku odzieżowym, pracę dającą szansę na rozwój zawodowy oraz stabilne zatrudnienie wraz pakietem benefitów na podstawie umowy o pracę.

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Poznaj stanowisko: Projektant Mody 
Jest to zawód o charakterze artystycznym. Projektant mody tworzy kolekcje użytkowe lub artystyczne. Ponadto zajmuje się projektowaniem dodatków do odzieży. Projektant mody to nie tylko osoba projektująca stroje, to często także specjalista od krawiectwa i menedżer, który potrafi zorganizować pokaz. Odpowiada także za dobór tkanin, z których ma być wykonany jego projekt. Projektant mody bywa bardzo wąsko ...
Praca Projektant Mody