Projektant Oświetlenia

Solar Polska Sp. z o.o.

Łódź

7 dni temu

Projektantów Oświetlenia

Poszukujemy

Projektantów Oświetlenia

którzy potrafią zrealizować każdy projekt

Czy chciałbyś zostać nowym Projektantem Oświetlenia w międzynarodowej firmie Grupy Solar? Jeśli zdobyłeś już umiejętność realizacji technicznych projektów oświetleniowych, tylko niewielki krok dzieli Cię od możliwości rozpoczęcia ekscytującej przygody wraz z naszym Działem Projektów Inwestycyjnych.

 

Twoje zadania
 • Jako Projektant Oświetlenia firmy Solar, staniesz się częścią zespołu Solar odpowiedzialnego za proces realizacji projektów oświetleniowych.
 • Będziesz miał unikalną możliwość współtworzenia działu oraz jego kultury organizacyjnej.
 • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań projektowych.
 • Wykonywanie obliczeń projektowych DIALUX.
 • Tworzenie kalkulacji zwrotu z inwestycji
Twoje kwalifikacje
 • Oczekujemy, że będziesz zaznajomiony z najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w technice oświetleniowej.
 • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, specjalizacja Technika Oświetleniowa byłaby Twoim dodatkowym atutem.
 • Minimum dwuletnie doświadczenie zdobyte przy pracy z DIALUX/ DIALUX EVO
 • Ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji projektów oświetlenia technicznego dla większych projektów oświetleniowych.
 • Potrafisz w sposób efektywny współpracować z ludźmi z różnych kultur i obszarów biznesowych.
 • Mile widzianą będzie też komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Miejsce zatrudnienia

 

Twoim miejscem zatrudnienia będzie Łódź, przewidujemy również możliwość zatrudnienia we Wrocławiu.

 

Co oferujemy
 • Stałe zatrudnienie w firmie o międzynarodowej renomie

 • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych takich jak opieka medyczna Enel-Med, karta Benefit Multisport/ , kursy Solar Business Academy.

 • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

 • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe Projektanta Oświetlenia.

Prześlij nam swoją aplikację


Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 7 grudnia br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na

 

Aplikuj teraz

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2018r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,098 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

Poznaj

Solar Polska Sp. z o.o.

Firma Solar stale się rozwija i obecnie jest jedną z wiodących i najbardziej nowoczesnych firm w Północnej Europie, w swoim segmencie rynku.

Nasze motto Stronger Together wyznacza nam cel działania. Razem możemy więcej, dlatego uczymy się od naszych Klientów, słuchamy ich potrzeb i wraz z naszymi pracownikami staramy się wypracowywać najbardziej optymalne rozwiązania. Jako dostawcy bardzo się angażujemy - zasada ta jest podstawą działań firmy Solar.

W firmie Solar zawdzięczamy nasz sukces pracownikom skoncentrowanym na obsłudze klientów i potrafiącym z pasją zamieniać możliwości w działania. Pracując w Solar, stajesz się częścią zespołu liczącego 3000 ludzi inicjatywy, wierzących w moc słowa „tak”. Razem jesteśmy jednym z wiodących Partnerów w Zaopatrzeniu i Usługach Europy Północnej, oferującym asortyment obejmujący 215 tysięcy produktów i zapewniającym jednocześnie jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. W 2017r osiągnęliśmy przychód wynoszący 11,105 miliarda DKK, w chwili obecnej poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam osiągnąć wynik jeszcze lepszy. Jeśli jesteś osobą, która potrafi zapewnić klientom to, czego naprawdę potrzebują, a nie to, o co proszą, możesz do nas dołączyć. www.solar.eu.

“Odpowiedzi na wszelkie nasze pytania udzielane są niezwłocznie. Jest to wielka zaleta firmy Solar - jej pracownicy zawsze są gotowi pomóc.” Fette GmbH, Niemcy, Bern Peters, Dyrektor ds. Zakupów, Urządzenia

"Coraz bardziej dostosowujemy się do rozwiązań oferowanych przez Solar: możemy zamawiać produkty później i nie musimy ich magazynować, bo dostawa następuje błyskawicznie.” Mid¬roc Electro, Szwecja, Sven-Olof Renström, Dyrektor ds. Marketingu.

 
Poznaj stanowisko: Projektant 
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant