Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista SAS Warszawa
Projektant Programista Hurtowni Danych/BI(SAS) - projekt Architektura HD

Headhunters
Warszawa
praca stacjonarna
2473 dni temu

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań dla dużej hurtowni danych opartej o technologie SAS i Oracle Exadata;
  • Migracja procesów ETL na nową platformę Hurtowni Danych;
  • Udział w testach nowej platformy Hurtowni Danych;
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi systemów analitycznych, analitykami, architektami, właścicielami biznesowymi, programistami oraz konsultantami zewnętrznymi;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub matematyki;
  • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu systemów klasy DWH/BI;
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa;
  • Znajomość technologii i narzędzi z portfolio SAS Institute (SAS DI, SAS EG);
  • Znajomość języków programowania SAS 4GL, SAS Macro Language;
  • Podstawowa znajomość języka programowania BASH lub SH;
  • Umiejętność pracy w środowiskach opartych o serwery Unix/Linux;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas określony - sierpień 2019;
  • Udział w dużym projekcie BI oraz pracę z najnowszymi technologiami BI;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Program profesjonalnych szkoleń;
  • Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny;
  • Produkty ubezpieczeniowe do nabycia na preferencyjnych warunkach.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.