Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PROJEKTANT / PROGRAMISTA MICROSOFT .NET w Pionie Produkcji Oprogramowania

ALTKOM AKADEMIA S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4801 dni temu

Ogłoszenie numer: 143454, z dnia 2011-04-26

Jesteśmy ogólnopolskim dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych. Działamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Tworzymy i dostarczamy oprogramowanie dedykowane, obsługujące kluczowe procesy biznesowe w sektorach bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym. Ważną sferą naszej działalności jest edukacja informatyczna – jesteśmy wiodącą firmą szkoleniową w Polsce.

W związku z realizacją usług w zakresie konsultingu i software developmentu w Pionie Altkom Software & Consulting poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 0311/DMN/ASC

Opis stanowiska

  • rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji,
  • testowanie i uruchamianie stworzonego kodu.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego, w tym
    • Architektur SOA
    • Wzorców projektowych (EAA, EAI) w tym praktycznej znajomości frameworków IoC/ DI
  • Microsoft .NET Framework 3.5, w szczególności znajomości bibliotek
    • WCF
    • WinForms/WPF (Prism)
    • ASP.NET MVC
    • NHibernate
  • Microsoft SQL Server 2005/2008 (TSQL),
  • Znajomości praktycznej notacji UML,
  • Umiejętności pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server,
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość frameworków do tworzenia aplikacji.

Oferujemy

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • pracę w złożonych, międzynarodowych projektach w technologii .NET,
  • udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.