Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Projektant - Programista

STEKOP S.A. ZPCh
Białystok
praca stacjonarna
6529 dni temu

Ogłoszenie numer: 21276, z dnia 2006-07-05

Firma zajmuje się projektowaniem, tworzeniem, instalacją i wdrażaniem systemów nadzoru bazpeczeństwa obiektów tj. banki, jednostki wojskowe, zakłady przemysłowe i inne. W firme jest dział rozwoju zajmujący się projektowaniem i wytwarzaniem systemów bezpieczeństwa (programiści i elektronicy).

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Realizacje modułów programowych zgodnie z przyjętymi założeniami, - Testowanie i wdrażanie oprogramowania, - Tworzenie dokumentacji zgodniej ze wdrożonym programem ISO, - Czynne uczestnictwo w prowadzonych projektach na każdym ich etapie (analizy, projektu, implemetacji, testowania i wdrażania).

Wymagania

Oczekiwania od kandydata: - Wykształcenie wyższe informatyczne, automatyka i robotyka, elektroniczne, - Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: C/C++/C# .NET/VC6.0, ASP.NET, - Znajomość zagadnień bazodanowych z zakresu MS SQL i/lub BD2. Mile widziane: - Znajomość technologii JAVA i środowiska WebSphere, - Doświadczenia w tworzeniu aplikacji wielowątkowych, - Doświadczenie w używaniu komponentów/bibliotek ActivX/DLL, - Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą i interesującą prać w dynamicznym zespole będącym mieszanką młodości i doświadczenia. Zarobki (pensja i premie) adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i skomplikowania realizowanych projektów.