Projektant [rekrutacja online]

GW SPRINKLER Sp. z o.o.

Warszawa

11 dni temu

www.gwsprinkler.pl

FIRMA DZIAŁAJĄCA W BRANŻY OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie założeń projektowych.
  • Wykonywanie projektów ( budowlanych, projektowych, wykonawczych, podwykonawczych).
  • Kontakt z kierownikiem budowy odnośnie założeń projektowych i rozwiązań technicznych.
  • Opracowywanie zamówień zewnętrznych wykonywanych projektów.
  • Dbałość o wizerunek firmy.
  • Udział w naradach koordynacyjnych oraz projektowych.
  • Współpraca z zespołem prefabrykacyjnym oraz montażowym.
  • Dążenie do osiągania optymalnych i ekonomicznych rozwiązań budowlanych.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji.
  • Zachowanie tajemnicy w zakresie rozwiązań technicznych i organizacyjnych projektów firmy GW SPRINKLER.
  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz mienie GW SPRINKLER.
  • Kontakt z klientem i/lub ubezpieczycielem w sprawach wykonywanych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier środowiska) lub student;
  • Znajomość oprogramowania typu AutoCAD oraz MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Nastawienie na podwyższanie swoich kwalifikacji i ciągły rozwój;
  • Dyspozycyjność;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Dostęp do ciekawej tematyki w zakresie ochrony przeciwpożarowej;
  • Możliwości rozwoju zawodowego przy realizacji skomplikowanych projektów;
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do nakładu pracy i zaangażowania.

Poznaj

CHARAKTERYSTYKA FIRMY GW SPRINKLER

1. Firma świadczy profesjonalne i  kompleksowe usługi na terenie kraju i za granicą.
2. Strategiczne obszary naszych działań to projektowanie i montaż:
- instalacji tryskaczowych;
- instalacji gaszenia gazem;
- instalacji pianowych;
- instalacji mgły wodnej
3. GW SPRINKLER specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu i nadzorze systemów przeciwpożarowych w obiektach przemysłowych, handlowych, logistyce, serwerowniach, ośrodkach obliczeniowych, maszynowniach, wysokościowcach, biurowcach, hotelach, obiektach muzealnych.
4. Własny zakład prefabrykacji z nowoczesną malarnią proszkową.
5. Zakład produkcyjny jest w pełni zautomatyzowany (szybkie wykonanie prefabrykatu do montażu instalacji).
6. Doświadczona i dynamiczna kadra.
7.  Instalacje wykonywane zgodnie z wytycznymi i normami: PN, NFPA, FM Global, Vds.
8. Sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy.
9. Dotychczasowy rozwój firmy jest prężny i dynamiczny ( przekroczyliśmy cele, które założyliśmy).

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant