Projektant stacji i linii elektroenergetycznych WN

NES Global Talent

Warszawa

19 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta biura projektowo-wykonawczego o ugruntowanej pozycji na rynku energetyki w Polsce rekrutujemy aktualnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Projektowanie układów elektroenergetycznych stacji elektroenergetycznych wysokich napięć w zakresie obwodów pierwotnych i/lub wtórnych,
  • Opracowanie założeń, planowanie prac, terminowa realizacja zadań.
Wymagania:
  • Znajomość i umiejętność projektowania układów elektroenergetycznych stacji elektroenergetycznych wysokich napięć w zakresie obwodów pierwotnych i/lub wtórnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 letniego doświadczenia w projektowaniu obiektów elektroenergetycznych w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych,
  • Umiejętność organizacji procesu projektowania,
  • Zorientowanie na cel,
  • Dobra znajomości branży elektrycznej oraz szerokia wiedza techniczna,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o poziom doświadczenia,
  • Liczne szkolenia branżowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Możliwość udziału w interesujących projektach,
  • Możliwość pracy zdalnej.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant